Wynajem samochodów

Potrzebujesz pojemnego pojazdu do własnych celów? Zakup własnego nie wchodzi w grę? Wypożycz samochód w Rentic! Stale powiększamy naszą flotę, aby w pełni realizować Twoje cele! W naszej ofercie znajdują się samochody dostawcze o ładowności do 1,6 tony, dzięki czemu możesz transportować dowolne towary. Wystarczy, że jesteś posiadaczem prawa jazdy od co najmniej 36 miesięcy. Wynajmując samochód u nas masz pewność, że otrzymujesz pojazd sprawny oraz czysty. Oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych – szukasz partnera do transportu? Czekamy na kontakt. Każdy z naszych samochodów wyposażyliśmy w dwa pasy transportowe o długości 6m. Ułatwi Ci to transport i sprawi, że będzie on bezpieczny, a Twój towar nie ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo, możemy zaoferować wynajem wózka transportowego, lub pasów do noszenia mebli.

Wynajem samochodów dostawczych w Krakowie

Potrzebujesz większego auta na jakiś czas? Chciałbyś móc wypożyczyć pojemny samochód bez zbędnych formalności? Dobrze trafiłeś! W Rentic oferujemy szeroki wybór nowoczesnych pojazdów, które pozwolą Ci na błyskawiczną przeprowadzkę domu, przewóz rzeczy czy też transport towaru z marketu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, pełen profesjonalizm, a także możliwość wynajmu samochodów dostawczych idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Jesteś z Krakowa lub okolicy? Skontaktuj się z nami już dziś! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości!

Jak szybko przetransportować meble podczas przeprowadzki?

W odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania Klientów przygotowaliśmy nowoczesną flotę pojazdów, która z pewnością pozwoli Ci zrealizować nawet najbardziej wymagający przewóz rzeczy i mebli. Oferowane przez nas auta charakteryzują się ładownością sięgającą nawet 1,6 tony, dlatego też idealnie sprawdzą się zwłaszcza do transportu wszystkich towarów wielkogabarytowych. Jesteśmy przekonani, że decydując się na wynajem jednego z naszych pojazdów, ekspresowo zrealizujesz nie tylko cały proces przeprowadzki na terenie Krakowa, ale również tej międzymiastowej.

Poszukuję przewoźnika” – sprawdź ofertę wynajmu samochodów dostawczych od Rentic

Zależy Ci na wypożyczeniu auta do własnych celów? Chciałbyś wykorzystać pojazd naszej floty do przeprowadzki domu, przewozu rzeczy lub transportu towaru z marketu? Z przyjemnością przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak problematyczny bywa czasem przewóz niektórych mebli czy towarów. Dzięki wypożyczalni aut Rentic możesz jednak raz na zawsze zapomnieć o swoich problemach. Jesteśmy gotowi poznać Twoje oczekiwania tak, by zaproponować samochód dostawczy o określonych parametrach np. wystarczającej ładowności.

Wynajem aut na terenie Krakowa

Wszystkie osoby planujące przeprowadzkę zachęcamy do zapoznania się z całą flotą naszych pojazdów. Gwarantujemy, że podejmując współpracę z Rentic możesz mieć pewność w pełni sprawnego, a także czystego pojazdu, który będziesz mógł wykorzystać do różnych celów. Co ważne, każdy z samochodów wyposażyliśmy w 2 pasy transportowe o długości 6 m, które ułatwią Ci transport np. dużych mebli czy europalet. Zainteresowała Cię oferta naszej firmy? Postaw na wynajem niezawodnych samochodów dostawczych w Krakowie już dziś. Zapraszamy do współpracy!