NASZE USŁUGI

USŁUGI TRANSPORTOWE

Prowadzisz działalność gospodarczą, ale obecnie nie chcesz inwestować w środki transportu? Chcesz, aby Twój towar szybko trafiał w pożądane miejsce?

PRZEPROWADZKI KRAKÓW

Masz już klucze do swojego nowego mieszkania, ale te wciąż stoi puste? Przeprowadzasz się i szukasz sprawnej firmy, która szybko i w dogodnym dla Ciebie terminie przewiezie meble i inne rzeczy pod wskazany adres?

PRZEPROWADZKI KRAJOWE

Wyprowadzka do innego miasta czy województwa często bywa źródłem mniejszych lub większych kłopotów. Jednym z nich jest przeprowadzka, czyli przewóz wszystkich rzeczy ? od mebli i ubrań, po sprzęt.

MONTAŻ MEBLI POKOJOWYCH

Nowoczesne meble nierzadko bywają skomplikowane i trudne w samodzielnym złożeniu, dlatego warto postawić na fachowców. Doświadczenie w tym wypadku jest niezwykle cenne ? choć składanie mebli może wydawać się pozornie łatwe.

MONTAŻ MEBLI KUCHENNYCH

Kuchnia wciąż pozostaje w naszej tradycji jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Nic w tym dziwnego, lubimy spędzać tam czas nie tylko na gotowaniu, ale i nierzadko to właśnie w kuchni odbywa się życie towarzyskie.

WYWÓZ ZBĘDNYCH RZECZY

Planujesz zakup nowych mebli, ale musiszpozbyć się starych? W piwnicy lub na strychu zalegają przedmioty gromadzone przez lata i trzeba się ich pozbyć w krótkim czasie? Nie ma problemu!

WYNAJEM SAMOCHODÓW

Potrzebujesz pojemnego pojazdu do własnych celów? Zakup własnego nie wchodzi w grę? Wypożycz samochód w Rentic! Stale powiększamy naszą flotę, aby w pełni realizować Twoje cele!